2017. május 1., hétfő

Országos Diákolimpia Döntő

Iskolánk tanulói sikeresen szerepeltek az Országos Diákolimpia döntőjén Pécsett, április 22-23-án.
Az előzetes nevezések és az egyéni eredmények alapján három tanuló jutott be a döntőbe.
Orsós Mihály Patrik 5. osztályos tanuló, a David Rigert Súlyemelő és Szabadidős Sportegyesület sportolója serdülő 56 kg súlycsoportban VII. helyezést ért el, megjavítva eddigi egyéni legjobb eredményét (42 kg szakítás és 55 kg lökés).Farkas János Richárd 6. osztályos tanuló szintén serdülő korcsoportban VIII. helyezést (26 kg szakítás és 38 kg lökés), László János 8. osztályos tanuló ifjúsági korcsoportban X. helyezést (45 kg szakítás és 60 kg lökés) ért el. Mindketten Iregszemcsei Súlyemelő és Szabadidős Sportegyesület versenyzői.
Edzőjük iskolánk testnevelő tanára, Szász László.
Gratulálunk a versenyzőknek!