2016. június 14., kedd

Göllesz Viktor Általános Iskola hírei

Osztálykirándulásaink:
Tanulóink különböző iskolai kirándulásokon vettek részt, ahol nagyon jó érezték magukat gyerekek tanárok egyaránt.

 A következő helyszíneket látogatták meg:
Fejlesztő csoportjaink a Tamási Vadasparkban, és a Pécsi Állatkertben csodálták meg az állatokat,   
1. o., 3.o. és  4.b. o. tanulók  Siófokon a nevezetességeket tekintették  meg és  hajókáztak, 2. o. gyerekek Zamárdi Kalandparkban próbálták ki bátorságukat, 4. a és az 5. o. tanulók a Szekszárdi Múzeumban szemlélhették meg a régiségeket, 6  a. és b. o. gyerekek Pesten a Tropicariumban csodálhatták  meg a trópusi esőerdőt és a különleges állatvilágot, 7 . b.  o. tanulók  Veszprémben az Állatkertben  érezték jól magukat és simogatták az állatokat, míg  a 7. a. és  a 9. é. o.  tanulók Simontornyán,  8. o. tanulóink a Dunaföldváron  látogatták meg a várat.
Szakiskolásaink szintén Siófokon kirándultak ahol minden lehetőséget kihasználtak. (hajókázás, víztorony, műemlékek, sétálóterek, játszóterek, Balaton, fürdőzés stb.)